Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Zgjat vetëm 6 muaj aventura në ANGLI, Rey MANAJ largohet nga WATFORD

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Zgjat vetëm 6 muaj aventura në ANGLI, Rey MANAJ largohet nga
Rey Manaj është larguar përfundimisht nga Watfordi. Eksperienca e sulmuesit të kombëtares shqiptare në Angli nuk ka zgjatur më shumë se 6 muaj. Skuadra angleze dhe Manaj kanë ndërprerë kontratën mes tyre me marrëveshje. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. “Kemi ndërprerë kontatën me Rey Manaj me marrëveshje. I urojmë suksese Manajt në vazhdim”, ka shkruar Watford. Sulmuesi 25-vjeçar u bashkua nga Barcelona këtë verë, ai arriti të luajë 6 ndeshje ndërsa ka gjetur 1 gol. Kujtojmë se lojtari ka humbur një pjesë të madhe të sfidave këtë sezon për shkak të një dëmtimi.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga