Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ VLLAZNIA nuk “ngopet” me mbrojtës, transferon në Shkodër shtatlartin e Kastriotit

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ VLLAZNIA nuk “ngopet” me mbrojtës, transferon në

Vllaznia para pak minutash ka zyrtarizuar afrimin e një tjetër lojtari. Këtë herë Milos Stojanovic do të mbajë veshur fanelën kuqezblu për sezonin e ardhshëm.

26-vjeçari sezonin që kaloi ishte pjesë e Kastriotit, teksa tashmë do të synojë që të jetë protagonist në “Loro Boriçi”.

"KF Vllaznia dëshiron të njoftojë se nga sot pjesë e tij është edhe futbollisti Milos Stojanoviç. 26 vjeçari luan në rolin e qendërmbrojtësit dhe në sezonin e fundit ka qenë pjesë e ekipit të Kastriotit.

Welcome Milos Stojanovic!", ka shkruar klubi kuqeblu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga