Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Tjetër largim nga Korabi, mesfushori kryeqytetas: Pas 3 vitesh i erdhi fundi këtij rrugëtimi

Shkruar nga NEWSPORT

Korabi nuk ia doli të siguronte ngjitjen në Superiore për sezonin e ardhshëm dhe tashmë nga rradhët e ekipit që luan në Kategorinë e Parë po largohen disa lojtarë.

I fundit që i bashkohet listës së të larguarve është Kristi Jonit. Ka qenë vetë mesfushori që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar largimin nga Korabi, ndërsa falenderon gjithë lojtarët dhe stafin për bashkëpunimin.

“Përshëndetje,

Pas 3 viteve nga sot nuk jam më pjesë e Korabit. Dua të falenderoj presidentin, stafin teknik, të gjithë lojtarët. Faleminderit familja e madhe Korabi”, ka shkruar mesfushori kryeqytetas.

[caption id="attachment_697455" align="alignnone" width="406"]Postimi i Kristi Jotit Postimi i Kristi Jotit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga