Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Flamurtari godet në merkato, prezantohet ish-kampioni i Superiores

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Flamurtari godet në merkato, prezantohet ish-kampioni i Superiores
Flamurtari ka zyrtarizuar afrimin e dytë në merkaton e janarit pas Emanuel Mensah pak ditë më parë. Fabian Beqja është lojtari më i ri i vlonjatëve. Futbollisti 28-vjecar është një përforcim i rëndësishëm për ekipin e Troisti pasi luan në disa pozicione, si mbrojtës ashtu edhe mesfushor i djathtë. Aventura e tij e fundit ishte me Gjilanin në Kosovë por pjesën më të madhe të karrierës e ka kaluar me Teutën me të cilën u shpall edhe kampion dy vite më parë. Beqja do t’i bashkohet ekipin në stërvitje dhe do të dihmojë skuadrën për të arritur objektivin e ngjitjes në Superiore.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga