Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Doli nga gara për titull, Vllaznia shkarkon Mirel JOSËN

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Doli nga gara për titull, Vllaznia shkarkon Mirel JOSËN

Mirel Josa nuk është më trajneri i Vllaznisë. Lajmin e konfirmon vetë klubi shkodran me një postim në rrjete sociale ku njfoton ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin tiranas.

“Klubi i Futbollit Vllaznia njofton se ka ndërprerë me mirëkuptim bashkëpunimin me trajnerin Mirel Josa. Falenderojmë trajnerin Josa për kontributin e dhënë në drejtimin e ekipit duke i uruar suksese në angazhimet e ardhshme! Ekipi do vijojë punën nën drejtimin e trajnereve Auron Miloti dhe Vioresin Sinani.”-shkruan klubi.

Me humbjen e sotme ndaj Laçit, kuqeblutë mund t’i thonë lamtumirë ëndrrës për t’u shpallur kampion teksa shkojnë plot 7 pikë larg Tiranës dhe Partizanit, madje janë edhe jashtë Europës pasi shohin përpara tyre Egnatian dhe Erzenin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga