Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Afrimi i bujshëm në merkaton e verës, sulmuesi brazilian i jep fund aventurës me Kastriotin

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Afrimi i bujshëm në merkaton e verës, sulmuesi brazilian
Kastrioti ka mbyllur marrëveshjen me sulmuesin brazilian Gabriel Morbeck. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit në rrejtet sociale. 25 vjeçari i afruar më shumë bujë në merakton e verës duke firmosur dhe një kontratë 2 vjeçare nuk do të jetë pjesë e Kastriotit për pjesën tjetër të sezonit. Statistikat e Morbeck në Superligë janë 13 ndeshje dhe 3 gola. Klubi i Kastriotit ka falenderuar sulmuesin për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e ekipit. Njoftimi i Kastriotit:
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga