Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Zbuloni ku iu “buron” frymëzimi për fitore lojtarëve të Gjermanisë

Shkruar nga NEWSPORT
Zbuloni ku iu “buron” frymëzimi për fitore lojtarëve

Nuk kanë të ndalur gjermanët në këtë kampionat Europian, ku përveç një barazimi, ata kanë regjistruar tre fitore, të cilat e kanë kualifkuar tashmë në fazën çerekfinale. Por, të gjithë janë kuriozë se ku ju buron frymëzimi lojtarëve gjerman për të fituar ndeshjen, normalisht faktor kryesor është stërvitja dhe ushqimi, por edhe gjendja psikologjike është faktori madhor. Ndërsa gjendja shpirtërore duhet të jetë e lartë, ashtu si në fotot e mëposhtme, ku lojtarë si Nojer, Gotze dhe Kimmisch puthen me të dashurat për të qenë në top formë.

[gallery columns="1" size="full" ids="9947,9948,9949"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga