Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vllaznia kërkon kampionë, ofertë zyrtare liderit që fitoi titullin me Partizanin

Shkruar nga NEWSPORT

Vllaznia ka nisur zyrtarisht punën për ndërtimin e ekipit të ri. Trajneri Memelli u emërua dhe pas tij erdhi edhe transferimi i parë, ai i Ildi Grudës. Drejtuesit do të ndërhyjnë në çdo repart pasi edhe largimet i detyrojnë.

Shkodranët kanë në listën e objektivave një mal me emra dhe i fundit që bëhet i ditur është Egzon Belica. Ish-mbrojtësi i Partizanit me të cilin është shpallur edhe kampion është i besuari i kuqebluve për repartin e prapavijës.

[caption id="attachment_696138" align="alignnone" width="291"]Egzon Belica Egzon Belica[/caption]

Drejtuesit kanë hyrë në bisedime konkrete dhe shpresohet në arritjen e një marrëveshjeje me 32-vjeçarin. Belica është aktivizuar sezonin e fundit me Prishtinën duke fituar edhe Kupën e Kosovës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga