Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vjen zyrtarizimi, Stavri Nica dhe Kukësi ndajnë rrugët mes tyre

Shkruar nga NEWSPORT
Vjen zyrtarizimi, Stavri Nica dhe Kukësi ndajnë rrugët mes tyre
Tashmë gjthçka është zyrtare. Ashtu siç “Neësport.al” njoftoi ditën e djeshje, Stavri Nica nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Palët kanë ndarë rrugët mes tyre pas humbjes me Dinamon në kampionat. 69-vjeçari ka lënë skuadrën dhe tashmë ka ardhur edhe njoftimi i klubit. Verilindorët falenderojnë Nicën për kontributin e dhënë me skuadrën e Kukësit në këtë sezon. “Njoftim! Stavri Nica ka mbyllur bashkpunimin me ekipin e Kukesit! Klubi e falenderon per kontributin e dhene! Faleminderit Profesor!”, ka shkruar kklubi i Kukësit. Kujtojmë se stërvitjen e ditës së djeshme e ka drejtuar Oltion Kërnaja, i cili ka qenë edhe zëvendës trajner i Nicës. Tashme mbetet të shihet se kush do t ëjetë timonieri i ri që do të marrë në dorë “frenat” e verilindorëve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FK Kukësi (@fkkukesialbania)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga