Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Video / Tekniku De Biassi përmbledh në një video rrugëtimin e Kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT
Video / Tekniku De Biassi përmbledh në një video rrugëtimin

Mbrëmja e djeshme ka qenë e magjishme për gjithë shqiptarët. Shqipëria debutuese në këtë Europian arrin të gjejë golin e parë në ndeshjen me Rumaninë dhe rrjedhimisht të marrë dhe fitoren e parë. Shumë për këtë sukses ka meritë edhe trajneri italian i Kombëtares De Biassi. Tekniku ka arritur të krijojë një skuadër të madhe duke larguar çdo dyshim se Shqipëria e vogël nuk e meritonte kualifikimin në këtë Europian. Mbrëmjen e djeshme ai ka vendosur që nëpërmjet një video të përzgjedhë momentet më deçizive të rrugëtimit drejt Europianit për Shqipërinë.

[video width="400" height="300" mp4="http://newsport.al/wp-content/uploads/2016/06/xhani.mp4"][/video]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga