Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Sokol CIKAMESSI!!! Sulmuesi i Kombëtares bën për të “vjellë” kundërshtarët dhe tund rrjetën e 7-të këtë sezon

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Sokol CIKAMESSI!!! Sulmuesi i Kombëtares bën për të

Sokol Cikalleshi ka shënuar një supergol pak minuta më parë në ndeshjen që po luhet aktualisht mes Al-Khaleej dhe Al-Shabab në kampionatin e Arabisë Saudite. Në minutën e 38-të sulmuesi i Kombëtares do të krijonte magji me këmbët e tij ku do të driblonte këdo që i dilte përpara për të shënuar më pas golin e barazimit 2-2.

Një supergol që mori duartrokitjet e publikut për Cikalleshin që bëhet autor i shtatë golave këtë sezon. Bomberi kuqezi është në një formë shumë të mirë  dhe po bëhet një nga faktorët kryesor pse skuadra e tij është pranë sigurimit të mbijetesës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga