Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Rita Ora pranë tenistit serb në finalen e Kupës së Botës në Rugby

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Rita Ora pranë tenistit serb në finalen e Kupës së

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora dhe tenisti serb, Novak Djokovic janë parë pranë njëri-tjetrit në shkallët e stadiumit duke shijuar finalen e Kupës së Botës në Rugby.

Artistja me prejardhje nga Kosova ishte e shoqëruar dhe me burrin e saj, Taika Waititi. Por ajo ç’ka bën përshtypje është se ajo po bisedon dhe po qesh me Djokovic. Ky i fundit shpeshherë ka dalë haptazi me veprime apo fjalë anti-shqiptare kundër Kosovës.

Ky moment nuk ka kaluar pa u vënë re nga shumë shqiptarë të cilët menjëherë e kanë “kryqëzuar” Rita Orën, duke i kujtuar edhe momentin kur para disa kohësh këngëtarja mbështillej me flamurin serb gjatë një koncerti.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga