Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Video/ Pogba ngushëllon Boateng pas dëmtimit dhe humbjes

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Pogba ngushëllon Boateng pas dëmtimit dhe humbjes

Gjermania humbi dje ndeshjen me Francën, ndërkohë që një nga lojtarët e saj më të mirë u dëmtua. Është fjala për Jerome Boateng, i cili u dëmtua në pjesën e parë dhe u detyrua të lërë lojën. Pogba e inkurajoji Boateng edhe gjatë momentin kur stafi mjekësor po e largonte nga fusha.

Ndërkohë që mbështetja për gjermanin ka vazhduar edhe në dhomat e zhveshjes pas përfundimit të ndeshjes. Në dhomat e zhveshjes Pogba i është drejtuar Boateng me fjalët ‘’ky është vëllai im, ky është mbreti’’, ndërkohë që Boateng edhe pse i zhgënjyer nga fati i tij e ka falenderuar.

https://www.youtube.com/watch?v=lBpFkh3UoGY

 

Tags:

VIDEO video

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga