Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ “Orges Shehi, Orges Shehi”, tifozët e kuq “thumbojnë” Tiranën

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “Orges Shehi, Orges Shehi”, tifozët e kuq

Në “Air Albania” po luhet derbi mes Partizanit dhe Tiranës, sfidë e vlefshme për javën e 6-të të Superiores. Një ndeshje e tillë gjithmonë dhuron spektakël si në fushë edhe në tribuna.

E teksa lojtarët kërkojnë të gjejnë golin në fushë, nga videoja e siguruar nga “Newsport.al” në tribuna tifozët e Partizanit thërrasin në kor emrin e Orges Shehit. Ky i fundit pas shkarkimit nga drejtuesit e Tiranës është përfolur për një kalim te të kuqtë.

Ky duket si një “thumbim” për bardheblutë për largimin e trajnerit, teksa njëzëri të gjithë thërrasin Orges Shehi. Mesa duket “Ultras Guerrils” bënë hapin e tyre për një kalim të tillë, teksa edhe stoli i tyre është “bosh” pas largimit të Zoran Zekic. Mbetet të shihet nëse ish-timonieri i Tiranës do të marrë në dorë “frenat” e Partizanit.

[video width="368" height="640" mp4="https://newsport.al/wp-content/uploads/2023/10/388949358_6673473979438265_7762378311615746356_n.mp4"][/video]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga