Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Leksion për tifozët e Superiores, tifogrupi “Besnikët” mahnisin në transfertë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Leksion për tifozët e Superiores, tifogrupi

Pogradeci – Shkumbini është një nga duelet më interesante të ditës së sotme që po luhet në Kategorinë e Dytë. Përballë njëra –tjertrës vihen dy ekipet pretendente në grupin B.

Por para kësaj sfide diçka që ka marrë më shumë vëmendjen në këtë sfidë janë tifozët e shumtë të pranishëm. Tifogrupi “Besnikët” kanë udhëtuar në transfertë për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës, Shkumbinin, i cili drejtohet nga Stavri Nica.

“Besnikët” kanë dhuruar “show” duke mahnitur të pranshmit në shkallët e stadiumit “Gjorgji Kyçyku” me performancën e tyre. Një leksion i vërtetë për tifozeritë e Superiores në këtë sezon, të cilët nuk janë të shumtë dhe kjo tregon se është zbehet pak interesi i tyre ndaj ndeshjeve të kampionatit shqiptarë.

VIDEO

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga