Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Lë pas dëmtimin dhe kthehet protagonist absolut, Endri Çekiçi i dërgon ‘sms’ Sylvinhos me një gol ndaj Trabzonspor

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Lë pas dëmtimin dhe kthehet protagonist absolut, Endri

Endri Çekiçi i cili aktivizohet tek Pendikspor në Superligën turke është shfaqur protagonist në ndeshjen që ekipi i tij po luan momentalisht përballë Tanbzonspor.

Ekipi i shqiptarit po humbet 2-1, por Çekiçi është autori i golit për të tijët. Mesfushori i Kombëtares pas një pasimi nga Midstjo që e nxori përballë portierit kundërshtar arriti që të dërgonte topin në rrjetë.

Një gol mjaft i vlefshëm për Çekiçin i cili me këtë formë të mirë që po kalon, i dërgon ‘mesazh’ edhe trajnerit të Shqipërisë, Sylvinhos.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga