Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Kalohet çdo cak në sfidën e Serie A, serbi bën gjestin e turpshëm në fundin e takimit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Kalohet çdo cak në sfidën e Serie A, serbi bën

Serie A ka zhvilluar javën e 15-të ditën e sotme. Ndeshja mes Roma dhe Torino e mbyllur me shfirat 1-1, është shoqëruar me shumë momente tensioni gjatë 90 minutave.

Çdo gjë u tejkalua pas veprimit të Radonjic i cili gjatë një përplasje me kapitenin e Romës, Mancini. Polemikat kanë qenë të shumta ndaj gjyqtarit kryesorë në fundin e sfidës, pasi gjykimi i tij linte shumë vend për diskutim. Gjesti antisportiv i serbit kaloi pa u ndëshkuar nga arbitri.

VIDEO:

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga