Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Jo vetëm Leo, një tjetër Messi feston me fanelën e Inter Miami-t

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Jo vetëm Leo, një tjetër Messi feston me fanelën e
Djemtë e Lionel Messit, Thiago dhe Mateo vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Jo vetëm se janë fëmijët e një legjende futbolli, por edhe për aftësitë që ata zotërojnë në këtë sport. Të dy djemtë e Messit treguan shkathtësitë e tyr gjatë stërvitjes për skuadrat e të rinjve të Inter Miami. Djali i tij i madh madje debutoi për U-12 të enjten. Thiago, 10 vjeç, festoi fitoren 2-1 të ekipit të tij ndaj Weston FC në Ligën e Akademisë ne Florida. Në video shihet teksa Thiago Messi feston me shokët e tij të ekipit në akademinë e Inter Miamit.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga