Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ I lindur për të krenuar shqiptarët, Myrto UZUNI sërish protagonist, jo vetëm gol nga shqiptari

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ I lindur për të krenuar shqiptarët, Myrto UZUNI

Uzuni është sërish protagonist në ndeshjen e Grandas. Pas golit që shënoi në pjesën e parë dhe i dha avantazhin ekipit, tani sulmuesi kuqezi jep një asist për golin e dytë të Granadas. Uzuni me shokë po marrin para ekipin për një tjetër tre pikësh në ligën e dytë spanjolle.

Ky është një hap i mirë për Grandan për t’u rikthyer sërish në La Liga. Nga ana tjetër beratasi duket në formë të mirë në prag të sfidës me Poloninë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga