Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Flamuri shqiptar dhe festa në Tiranë, urim i veçantë i ROMËS për Marash KUMBULLËN

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Flamuri shqiptar dhe festa në Tiranë, urim i

Marash Kumbulla feston ditën e sotme 23 vjetorin e lindjes. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare ka arsye për të festuar sot dhe një urim i veçantë i vjen nga ekipi i tij, Roma. Në rrjete sociale, klubi italian, ka ndarë një video me disa nga momentet e Kumbullës me fanelën e Romës.

Nuk kishte si të mungonte arritja historike e fitimit të Conference League, piëkrisht në Tiranë, në Air Albani, aty ku Kumbulla jep shpirtin në fushë për ngjyrat kuqezi. Ky sezon është për t’u harruar për të teksa trajneri Jose Mourinho nuk beson te cilësitë e tij dhe në mërkaton e verës pritet një largim për të gjetur hapsira në një ekip tjetër.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga