Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ As edhe 1 minutë, Florian Marku “shpartallon” me grushte kundërshtarin dhe vijon rekordin pa humbje

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ As edhe 1 minutë, Florian Marku “shpartallon” me grushte
Florian Marku ka triumfuar edhe në ndeshjen e radhës. Në sfidën e sotme që boksieri shqiptari zhvilloi ndaj Dylan Moran, Marku fitoi pa probleme. Shqiptarit iu deshën vetëm 54 sekonda që arbitri të ndërpriste përballjen, pasi kundërshtari nuk po i përballonte goditjet e forta dhe të shpejta të Florianit. Me këtë fitore Marku vazhdon ecurinë e tij pozitive ku nuk njeh humbje në asnjë ndeshje.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga