Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vesel LIMAJ: Pësuam gol shumë shpejt, kthejmë rezultatin në 45-minutat e dyta

Shkruar nga NEWSPORT
Vesel LIMAJ: Pësuam gol shumë shpejt, kthejmë rezultatin në

Në “Air Albania” është mbyllur pjesa e parë e derbit mes Tiranës dhe PArtizanit. Në 45-minutat e para që shkojnë në favor të demave, të cilët udhëheqin me golin e Xhuliano Skukajt.

Pas pjesës së parë shkurtimisht mesfushori Vesel Limaj do të deklaronte për “Oversport”: “Nuk e nisëm mirë, pësuam gol shumë shpejt. Nisëm të marrim vetëm shumë shpejt. Do e kthejmë në favorin tonë ndeshjen ne pjesën e dytë”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga