Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vendimi për largimin e Telushit, Bitri, Trashi dhe Murataj i bëjnë “karshillëk” klubit

Shkruar nga NEWSPORT
Vendimi për largimin e Telushit, Bitri, Trashi dhe Murataj i

Bruno Telushi nuk është tashmë lojtar i Partizanit. Lojtari dhe kllubi kanë ndërprerë me mirëkupton marrëveshjen mes tyre duke ndarë kështu rrugët.

Tashmë pas zyrtarizimit të largimit të lojtari shumë futbollistë që mbajnë apo kanë mbajtur veshur fanelën e kuqe kanë bërë postime për “ushtar” Telushin, duke i uruar suksese ish-kapitenit.

Eneo Bitri, Lorenc Trashi apo dhe Valenentino Murataj, të cilët kanë vendosur t’i bëjnë ‘”karshillët” të kuqve, pasi kanë etiketuar Telushin por jo klubin. Mes tyre nuk mungojnë as Xhuliano Skuka, Paulo Buxhelaj, Marcelino Preka  dhe Arinaldo Rrapaj.

[gallery jnewsslider_title="©Credits Bruno Telushi https://www.instagram.com/brunotelushi/" size="full" jnewsslider="true" ids="700332,700333,700334,700335,700336,700337"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga