Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

VIDEO/ Sezoni i ri 2024-2025, Bylisi i Egbos nis zyrtarisht përgatitjet për Superioren

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Sezoni i ri 2024-2025, Bylisi i Egbos nis zyrtarisht përgatitjet
Bylisi stervitje

Bylisi është një nga skuadrat që do të luajë në Superiore në sezonin e ri. Ballshiotët ditën e sotme u kanë nisur përgatitjet nën urdhrat e Emmanuele Egbo.

Ish-timonieri i Tiranës ka zhvilluar kështu stërvitjen e parë me ekipin dhe në këtë mënyrë ka nisur puna për Superioren.

Nga ballshiotët ka patur largime të rëndësishme, me drejtuesit që vazhdojnë punën intensivisht për zëvendësimin e tyre.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FK BYLIS (@bylisal)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga