Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Partizani në alarm para Derbit, 7 lojtarë rrezikojnë t’i mungojnë Orges Shehit

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani në alarm para Derbit, 7 lojtarë rrezikojnë t’i
Fotomontazh / Orges Shehi & Partizani

Partizani luan të dielën në transfertën e Egnatias. Ndeshja është e vlefshme për javën e 31-të të Superiores dhe është kryefjala.

Te “Demat” duhet të bëhen llogari të tjera, përpos objektivit për fitore. Kjo pasi 7 lojtarë rrezikojnë, që në rast ndëshkimi me karton të verdhë, mungojnë në takimin përballë Dinamos.

Bëhet fjalë për Atanaskoskin, Sotën, Hadrojin, Rrapajn, Mensah, Bintsoukan dhe Mban. Derbi me Dinamon është mjaft i rëndësishëm, për shkak dhe të garës për “Final 4”.  

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga