Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Nuk ka më dyshime, Tirana “blindon” krahun e majtë

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ka më dyshime, Tirana “blindon” krahun e majtë
 

 

Gledi Mici do të vazhdojë si lojtar i Tiranës, të paktën dhe për sezonin e ardhshëm. Kështu mbrojtja në krahun e majtë mund të quhet e “blinduar” me Micin dhe Përgjonin në skuadër.

Kujtojmë se Mici u afrua te bardheblutë 1 vit më parë. 33-vjeçari është ndër të paktët që kanë mbijetuar nga titullarët e sezonit të fundit.

Tirana ka nisur revolucion, teksa në prag është Conference League. Te kompeticioni i tretë më i rëndësishëm europian, bardheblutë janë në vazon e favoritëve për turin e parë.   

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga