Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

TIRANA e “dashuruar” me lojtarët e Vllaznisë, bardheblutë nuk i ndahen mesfushorit kuksian

Shkruar nga NEWSPORT

Tirana është skuadra që deri nëkëto momente ka bërë goditjet më të bujshme. Bardheblutë po përforcojnë skuadrën për pjesmarrjen në Conference League dhe për sezonin e ri. Deri në këto momente në kryeqytet janë zyrtarizuar Selmani, Mici, Doka, Latifi dhe Kaina, teksa të tjerë lojtarë janë afër bardheblutë.

Drejtuesit kanë menduar të peshkojnë sërish në Shkodër pasi kërkojnë një zëvendësues për Albano Aleksin. Fjoart Jonuzi  duket çdo ditë e më shumë afër kalimit te bardhblutë. palët janë në bisedime të avancuara  dhe duket se Jonuzi ka marr rrugën drejt Tiranës. Mesfushori kuksian mbyli aventurën e tij me Vllazninë, teksa në 35 ndeshje ka arritur të shënojë 7 gola.

[caption id="attachment_689913" align="alignnone" width="1440"]Fjoart Jonuzi Fjoart Jonuzi[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga