Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Sulmi është “kryefjala” në Vlorë, lajmet e mira vijnë pas dy ditësh

Shkruar nga NEWSPORT
Sulmi është “kryefjala” në Vlorë, lajmet e mira

Flamurtari po përgatitet për javën e 3 kundër Turbinës. Marcelo Troisi vijon përgatitjet intensivisht për të marrë fitoren e parë për këtë kampionat. Fokusi momentalisht është vetëm reparti i sulmit pasi saktësia para portës është mangësia e vetme që pasyqrohet nga kuqezinjt.

Andi Ribaj është mungesa e madhe që po vuan ekipi Flamurtarit. Por në gjithë këtë situatë të keqe Torisi merr një lajm të mirë që konfirmohet dhe nga administratori Sinan Idrizi. Erick Flores vjen pas dy ditësh në Vlorë, braziliani shihet si shpëtimi i vetëm për situatën aktuale në repartin e sulmit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga