Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

ZYRTARE/ Shqipëria në EURO 2024, zbuloni televizonin që do të transmetojë kuqezinjtë në Gjermani

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Shqipëria në EURO 2024, zbuloni televizonin që do
Shqiperia, Euro 2024, TV

Kampionati Europian është një muaj larg dhe të gjithë presin më padurim startin. Nuk do të jetë si të tjerët, pasi Kombëtarja shqiptare ka arritur të sigurojë pjesëmarrjen në fazën e grupeve duke e kthyer në një eveniment historik.

Shqiptarët anembanë botës, nga Shqipëria, Kosova e diaspora do t’i bashkohen atyre që jetojnë në Gjermani për të ngjyrosur kuqezi rrugët e Gjermanisë. Interesi i jashtëzakonshëm bën që shumë të mbeten pa biletë e duhet ta ndjekin nga televizori, ndaj së fundmi është zbuluar edhe televizioni që do të transmetojë Europianin në Shqipëri.

Tring TV në bashkëpunim me TV KLAN do të sjellin emocionet e Europianit në ekranet tona nëpërmjet dy kanaleve, Klan Sport 1 dhe Klan Sport 2.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga