Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Sot luhen 5 ndeshjet e fundit të Abissnet Superiore, RTSH-ja sjell falas në shtëpitë tuaja super sfidën e javës

Shkruar nga NEWSPORT

Abissnet Superiore do të luajë ditën e sotme spirntin e fundit të saj me 5 ndeshjet e javës së 36-të. Tirana dhe Partizani janë në garë për titullin kampion. Bardheblutë shpresojnë në një hap të të kuqve për t’u shpallur kampionë. Nga ana tjetër Partizani i ka vetë në dorë fatet e tij.

Një nga sfidat më të rëndësishme në këtë javë është përballja mes Partizanit dhe Teutës. Të dyja ekipet janë të dënuara për fitoren. Demat për titullin kampion, ndërsa djemtë e detit për Europën.

Pikërisht kjo ndeshje do të vijë falas në shtëpitë tuaja nga ekrani i RTSH-së. Dueli do të startojë në orën 16:00 dhe do të luhet në “Arenën e Demave”.

[caption id="attachment_694564" align="alignnone" width="675"] PARTIZANI - TEUTA[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga