Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shënoi golin e fitores, BUSHIÇ justifikon gabimet e tij: Humba shumë raste, por...

Shkruar nga NEWSPORT
Shënoi golin e fitores, BUSHIÇ justifikon gabimet e tij: Humba

 

Sulmuesi i Flamurtarit, Bushiç në një prononcim për Supersport është shprehur se ekipi po luan mirë, por ka akoma vend për t'u përmirësuar dhe se humbi raste për të shënuar gola të tjerë, por në fund justifikohet duke thënë se morën 3 pikët.

"Kemi luajtur mirë. Kemi ekip të ri. Kemi dy javë që luajmë më mirë dhe këtë vit jemi lartë. Unë kam shumë respekt për Danilon dhe jam i kënaqur që ai do të vijë përsëri këtu. Humba raste, por në fund morëm tre pikët".

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga