Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Video/ Shako heq dorë nga komenti pasi dëgjon Greta Koçin ta imitojë: Tani ndihem i kërcënuar

Shkruar nga NEWSPORT

Këngëtarja Greta Koçi ka zgjedhur të imitoj komentatorin e Supersport Dritan Shakohoxha. Dy videot e Gretës qarkullojnë në internet ndërkohë që për ti dhënë më tepër vëmëndje ka menduar vetë komentatori i Supersport.

Shako ka postuar videon në rrjetin social Instagram dhe më pas e ka shoqëruar me një dixhiturë të këndshme.

Tani po që ndihem i kërcënuar”, ka shkruar Shako.

Është super papagall për të imituar njerëzit. Kësaj rradhe e kapur me Shakohoxhën”, ka shkruar Eni Koçi, motra e Gretës që është dhe autorja e videove.

Në të njëjtin postim të Shakos, Greta i shkruan: “Je gjigand, të përqafoj”.

Ndërsa Eni Koçi ka një tjetër dedikim: Je unik, nuk ndiqen ndeshjet nëse nuk i komenton ti”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=k9swBEa2UeQ

https://www.youtube.com/watch?v=g30KkaEfPIA

screenshot_34

Postimi i Shakos për videon e Gretës

Tags:

KRYESORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga