Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

RTSH-ja surprizon sërish, një ndeshje falas në shtëpitë tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
RTSH-ja surprizon sërish, një ndeshje falas në shtëpitë
RTSH-ja vazhdon të tranmetojë ndeshje interesante. Përveç një takimi të Abissnet Superiore dhe Kategorisë së parë, RTSH sport transmeton edhe sfida të kombëtareve. Sot në orën 15:00 do të luhet një ndeshje miqësore mes Shqipërisë U-17 dhe Bosnje Hercegovinë U-17. Ky takim do të transmetohet falas në ekranin e RTSH Sport dhe do të jetë edhe në shtëpitë tuaja.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga