Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ronaldo në "udhëkryq", shoku i tij Rio Ferdinand zbulon bisedën: Cristiano është rikthyer

Shkruar nga NEWSPORT
Ronaldo në "udhëkryq", shoku i tij Rio Ferdinand zbulon

Cristiano Ronaldo është kthyer në fokusin e çdo lajmi, pasi me intervistën e tij shkaktoi një bujë shumë të madhe që u pasua me largimin nga Manchester United. Ylli portugez vijoj të krijonte polemika dhe gjatë Kupës së Botës, ku shikoi veten në stol gjatë ndeshjeve më deçizive.

Aktualisht po stërvitet intensivisht që të jetë në formën e duhur për startin e fazës së dytë. Dilema e madhe është se në cilin ekip do të jetë pjesë Ronaldo, pasi portugezi ndodhet në një "udhëkryq". Ish shoku tij i ekipit Rio Ferdinand ka folur për mediat: “Po unë kam folur me Ronaldon. Ai është i qetë dhe është rikthyer në stërvitje ku përgatitet për fazën tjetër”, u shpreh ish qendër mbrojtësi i Manchester United.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga