Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Barcelona gjen BOMBERIN, Manaj shënon TRIPLETË SPEKTAKOLARE në sytë e Laporta (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
Barcelona gjen BOMBERIN, Manaj shënon TRIPLETË SPEKTAKOLARE në

Vijon paraqitja pozitive e futbollistëve shqiptarë në miqësoret para sezonale.

Rey Manaj ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësoren që Barcelona luan ndaj Gimnastic.

Sulmuesi nga Lushnja u aktivizua në pjesën e dytë nga Koeman, dhe gjeti rrjetën në minutën e 60-tëM të 86-të dhe me penallti në minutën e fundit, Golat e Manaj vulosën rezultatin final në 4-0 të kësaj miqësoreje.

Tripletë që mund t'i bëjë shumë punë sulmuesit të kombëtares sonë, i cili është në dilemë për të ardhmen.
Prezent në stadium ndodhet edhe presidenti i Barcelonës, Joan Laporta që mund të ketë marrë sinjale të qarta nga 24-vjeçari.

https://twitter.com/i/status/1417948656335040520
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga