Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Plotësohet grupi i kombëtares, SYLVINHO zhvillon seancën e dytë stërvitore në “Shtëpinë e Futbollit”

Shkruar nga NEWSPORT
Plotësohet grupi i kombëtares, SYLVINHO zhvillon seancën e

Kombëtarja shqipatre zhvilloi paraditën e sotme edhe seancën e dytë stërvitore nën urdhërat e trajnerit Sylvinho. Kuqezinjtë do të luajntë sfidën e parë me Poloninë më 27 mars në Varshavë dhe në këtë sfidë do të debutojë zyrtarisht edhe trajneri brazilian.

Grupi i kombëtarës është plotësuar, teksa 3 lojtarët e fundit që i janë bashkuar në “Shtëpinë e Futbollit” janë: Elseid Hysaj, Marash Kumbulla, Ivan Balliu dhe Enea Mihaj. Pikërisht ky i fundit u thirr për të zëvendësuar Ardian Ismajlin e dëmtuar.

Gjithashtu kujtojmë se seanca e dytë stërvitore për ditën e sotme  do të jetë në orën 15:30 të pasditës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga