Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Partizani tregon Igli Taren në stadium, klubi i kuq: Jemi më shumë se një skuadër

Shkruar nga NEWSPORT

Igli Tare ishte i pranishëm mbrëmë në stadiumin “Air Albania” duke ndjekur nga afër ndeshjen mes Partizanit dhe Bate Borisov, që përfundoi në shifrat 1-1.

Ish lojtari i Kombëtares me një karrierë të pasur në Itali edhe si drejtor sportiv, ka nxitur reagim në mjetet e masmedias. Të shumtë janë ata që aludojnë për një marrëveshje të tij me Partizanin.

Dhe si për t’i trazuar më shumë “ujërat” është klubi kryeqytetas që ka bërë një postim në kanalin zyrtar duke treguar shtatlartin. “Më shumë se një skuadër”, shkruhet në diçiturën e klubit të kuq.

[caption id="attachment_700193" align="alignnone" width="978"]Postimi i klubit të Partizanit/ ©Fk Partizani Postimi i klubit të Partizanit/ ©Fk Partizani[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga