Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Partizani nuk “lëkundet” nga stuhitë e dimrit, merkato vetëm në hyrje

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani nuk “lëkundet” nga stuhitë e dimrit, merkato

Partizani ka mbyllur një fazë të mirë për vitin 2022, ku është shpallur dhe kampione e dimrit. Të kuqtë e kryeqytetit kanë arritur të bëjnë shumë mirë në 15-të ndeshjet e tyre të para dhe ekipi ka fonksionuar mirë sipas trajnerit. Lëvizjet në merkaton e janarit nuk priten të jenë të shumta por ndonjë afrim cilësorë nuk do të refuzohej.

Stafi dhe drejtuesit po punojnë në “pistën” Çinari. Interesi është i dyanshëm pasi dhe sulmuesi shkodran nuk ka marrë minutat e duhura në Turqi, gjë e cila nuk lë aspak të kënaqur 26 vjeçarin. Interes më herët ka pasur dhe për brazilianin e Flamurtarit Erick Flores që më herët ka qenë pjesë dhe e Kukësit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga