Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Nuk ndalet Partizani në merkato, presidenti Gaz Demi ka një surprizë për të gjithë tifozët

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ndalet Partizani në merkato, presidenti Gaz Demi ka një

Edhe pse mund të quhet një skuadër e kompletuar, pasi janë zyrtarizuar tre afrime, Xhevahir Sukaj, Methiu Bonifejs dhe malazezin Marko Çetkoviç, presidenti i klubit të Partizanit, Gaz Demi ka diçka tjetër për tifozët.

Mësohet se të kuqtë po presin momentin për të bërë goditjen e radhës në mekaton e janarit. Pjesë e Partizanit pritet të jetë dhe lojtari i Përfaqësues së Maqedonisë, Agim Ibrahimi, i cili mund të jetë dhe goditja më e madhe e kësaj merkatoje.

28-vjeçari aktualisht luan në Astana, në Kazakistan dhe mësohet të drejtuesit e klubit të "demave" kanë nisur marrëveshjet për transferimin e mesfushorit me tipare sulmuese gjatë ditëve të fundit të merkatos së dimrit.

Tags:

KRYESORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga