Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Nuk ka tolerime te TIRANA, trajneri Ze Maria PËRJASHTON lojtarin

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ka tolerime te TIRANA, trajneri Ze Maria PËRJASHTON lojtarin

Albi Doka nuk do të jetë në planet e trajnerit Ze Maria për ndeshjen e rradhës kundër Kukësit. Tekniku brazilian ka ndëshkuar në këtë mënyrë mbrojtësin e ri të Tiranës për reagimin e tij pas zëvendësimit në sfidën e javës së shkuar kundër Teutës.

Doka reagoi ashpër pas daljes nga fusha duke u drejtuar menjëherë drejt dhomave të zhveshjes, gjë që nuk i pëlqeu aspak trajnerit i cili e kritikoi publikisht në media pas takimit. Gjatë gjithë javës Doka nuk është aktivizuar me ekipin e parë në stërvitje dhe vendin e tij e ka zënë Kërçiku, duke e bërë fakt të kryer përjashtimin e lojtarit të shpresave nga formacioni titullar për sfidën ndaj verilindorëve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga