Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Nuk është as në stol në ndeshjen e Fulham, reagon Armando Broja

Shkruar nga NEWSPORT

Fulham po luan momentalisht në shtëpi përballë Aston Villas ndeshjes e vlefshme për javën e 25-të të Premier League. Sfida që po zhvillohet në stadiumin “Craven Cottage” të Londrës është 0-0 në këto momente.

Në sy ra mungesa e Armando Brojës, me shqiptarin që nuk është as në stol, duke krijuar kështu hije dyshimi nëse gjendja e tij fizike është mirë, apo ka pësuar një tjetër dëmtim. Teksa pikërisht për këtë, sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka reaguar në Instagramin e tij, ku tregon dhe arsyen e mungesës.

“Më vjen keq që sot humba ndeshjen për shkak se jam sëmurë. I uroj fat Fulhamit dhe djemve. Sot shpresoj që të marrin 3 pikët”, shkruan Broja në Instagram.

[caption id="attachment_724116" align="alignnone" width="484"]InstaStory i Armando Brojës InstaStory i Armando Brojës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga