Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ndërgjegjësimi i të rinjve në sport, PARTIZANI lançon projektin “Silent sport”

Shkruar nga NEWSPORT
Ndërgjegjësimi i të rinjve në sport, PARTIZANI lançon
Partizani përveç që po merret me afrimin e lojtartëve cilësorë në këtë merakto, drejtuesit po vazhdojnë të kenë në fokus edhe çështje të rëndësishme. Nëpërmnjet një postimi në rrjetet sociale, klubi i kuq ka bërë me dije se ka lançuar ditën e sotme dhe projektin “Silent sport”, një nismë për ndërgjegjësimin e rë rinjve në sport. “Klubi Partizani lançoi sot projektin "Silent sport" një nismë për ndërgjegjësimin e të rinjve për sportin. Në ambientet e kompleksit Partizani është organizuar një aktivitetet i veçantë me nxënësit e "Institutit të fëmijëve që nuk dëgjojnë", i cili do të pasohet me të tjera aktivitete në vijim. Ekipi i femrave dhe ekipi parë kanë mirpritur të ftuarit special për të kaluar së bashku momente të mrekullueshme në fushë e lojës”, ka shkruar Partizani.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FK PARTIZANI (@fkpartizani)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga