Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Na keni q*rë para dhe prapa", vlonjatët nuk përmbahen ndaj arbitrave

Shkruar nga NEWSPORT

Një reagim shumë të ashpër ka patur nga klubi i Labërisë i cili militon në Grupin B të Kategorisë së Dytë. Labëria luajti ndeshjen e javës së 6-të të kampionatit me Orikumin e cila përfundoi në barazim 1-1.

Lebërit kanë patur polemikat dhe kontestimet e forta për arbitrimin e sfidës të cilën e quajnë “skandaloz” dhe “nivel të ulët morali e inteligjence”. Ekipi gjykues i asaj sfide ka qenë Ermal Gryka si kryesor, i ndihmuar nga Eluar Muça dhe Deivis Përndreca ndërsa i 4-të Xhulian Bacaj.

-REAGIMI I KLUBIT-

[caption id="attachment_711977" align="alignnone" width="940"]Postimi i Laberise Postimi i Laberise[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga