Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Merr fund kaosi te VLLAZNIA, shkodranët emërojnë trajnerin e ri dhe surprizojnë me drejtorin

Shkruar nga NEWSPORT
Merr fund kaosi te VLLAZNIA, shkodranët emërojnë trajnerin e ri

Tashmë duket se situata po merr udhë te Vllaznia e cila ka zgjidhur më në fund dilemat për pozicionin e trajnerit dhe drejtorit sportiv për sezonin e ri.

Nëpërmjet një komunikate zyrtare të klubit, njoftohet se pas fazës përzgjedhëse është vendosur që drejtor sportiv sezonin e ardhshëm të jetë Engin Firat, me turkun që në fillim u përfol për stolin e ekipit. Ndërkohë që trajner i Vllaznisë për sezonin e ri në Kategorinë e Parë do të jetë Hasan Lika.

Në këtë mënyrë ekipi shkodran plotësohet dhe bëhet gati për nisjen e punës për sezonin e ri, ndërkohë që është vërtet surprizues vendimi për rolin e drejtorit.

[gallery size="full" columns="1" ids="267200"]

[gallery columns="1" size="full" ids="267199"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga