Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Më shumë se një dekadë në shërbim të të kuqve, Partizani largon një nga pjesëtarët e stafit

Shkruar nga NEWSPORT

Te Partizani mesa duket nuk ka largime dhe afrime vetëm sa i takon lojtarëve. Drejtuesit e kuq kanë bërë një lëvizje befasuese sa i takon stafit mjekësorë.

Sipas shtypit të shkruar bëhet me dije se të kuqtë kanë larguar një nga mjekët e skuadrës. Bëhet fjalë për doktorin Dhimosten Gjini.

Palët kanë ndarë rrugët mes tyre gjatë kësaj merkatoje. Nuk dihet ende arsyeja e këtij largimi, pasi Gjini ka më shumë se një dekade pjesë e kryeqytetasve, duke u kthyer në një figurë kryesore te Partizani.

[caption id="attachment_720477" align="alignnone" width="1706"]Dhimosten Gjini Dhimosten Gjini[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga