Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Mavraj dhe Cana përshëndesin gjithë shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT
Mavraj dhe Cana përshëndesin gjithë shqiptarët

Mërgim Mavraj dhe Lorik Cana kanë postuar një foto në rrjetet sociale të tyre, me mbishkrimin: "Ju duam fort". Një foto që është postuar nga "shtyllat" e kombëtares tonë menjëherë pas ndeshjes. Një shenjë falenderimi për ta, të cilët i mbështetën gjatë gjithë kohës, madje dhe në dy ndeshjet e kaluara ku djemtë kuqezinj nuk arritën të triumfonin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga