Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Mashtrimi me ngjyrat kuqezi, "Eiffelin" nuk e pushtuan shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT

Fillimisht bëmë thirrje për hashtagun #ALB në të gjitha postimet në rrjetet sociale, pastaj besuam që do të ishim ne tifozët më të zjarrtë të ditës së djeshme ,pastaj u mashtruam nga e kuqja e kullës dhe sot u zhgënjyem.eifel1

Ngjyra e kuqe ishte ajo e flamurit uellsian dhe jo flamurit Kuqezi shqiptar dhe ashtu si të nxituar që jemi për një moment ne ju gëzuam këtij lajmi. Tani na duhet të zgjohemi dhe të bëhemi gati për ndeshjen e rradhës me misionin e vetëm të jemi ne tifozeria virtuale numër 1 atë ditë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga