Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Mali i Zi feston vetëm shqip / VIDEO

Shkruar nga NEWSPORT

Ndeshja e Shqipërisë ndaj Francës është ndjekur me shumë interes edhe nga shqiptarët e Malit të Zi. Nën një atmosferë elektrizuese tifozët janë grumbulluar për të mbështetur djemtë e Kombëtares së bashku. Pavarësisht humbjes tifozeria nuk ka ngurruar për asnjë moment të brohorasë në mbështetje të Kombëtares. Organizatorët e këtij grumbullimi kanë qenë Tifozat Kuq e Zi në sheshin qëndror në Tuz dhe kanë veshur nme ngjyrat Kuqezi jo vetëm sheshin por edhe Pallatin e Kulturës së qytetit .Sjellja e tifozëve ka qenë korrekte dhe ata kanë njoftuar se do të kenë edhe grumbullime të tjera për të vazhduar të mbështetur Kombëtaren në ndeshjet e saj.MALI1

MALI2 MALI3

 

https://youtu.be/EmoaeYZfYa0?t=10

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga