Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Luana" tërbon kuqezinjtë në Francë

Shkruar nga NEWSPORT
"Luana" tërbon kuqezinjtë në Francë

Luana Vjollca, moderatorja e njohur e emisionit  "E diell", në Top-Channel, është shfaqur me futbollistët e kombëtares në një foto në facebook. Bukuroshja e ekranit shqiptar, duket e lumtur me kuqezinjve, të cilët janë Kukeli, Cana, Çikalleshi, Balaj, Veseli dhe gardiani i portës tonë, Etrit Berisha. Lojtarët tanë po mundohen të rigjejnë forcat në këtë mënyrë, për ndeshjen e së dielës kundër Rumanisë, ku matematika na mban shpresat për një kualifikim të mundshëm.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga