Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Lojtari nuk e parashikonte suksesin e skuadrës në Europian, humb dasmën e vëllait

Shkruar nga NEWSPORT

Një nga suprizat e këtij kampionati Europian është padyshim ecuria e skuadrës së Uellsit. Por kjo ecuri nuk ka qenë menduar as nga vetë lojtarët e skuadrës. Chris Gunter është një nga lojtarët më me eksperiencë në rradhët e kombëtares uellsiane. Ai rrezikon të humbasë dasmën e vëllait të tij që do të mbahet në 10 korrik, pasi Uellsi mund të arrijë suprizën e madhe dhe të fitojë kundër Belgjikës.

Lojtari ka premtuar që ta mbajë përmes skype-it fjalimin e dasmës dhe me Uellsin të vazhdojë ëndrrën Europiane.gunter

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga